Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KALLE LODÉN ( 1905-1944): Stilleben med spelkort och blommor, signerad och daterad Kalle Lodén 1930, olja på pammå, ca 79x79 cm
Proveniens: Cafe Tranan
338734
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här