Kalle Loden oljemålning

Kalle Loden oljemålning
Kalle Loden oljemålning
Kalle Loden oljemålning
Kalle Loden oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE LODÉN ( 1905-1944): Stilleben med bl.a kanna och banjo, signerad och daterad Kalle Lodén 1930, olja på pammå, ca 79x79 cm
Proveniens: Cafe Tranan

338737

2015-10-31