Matbor Josef Frank Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, matbord, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 947, mahognyfanér med ljus intarsiarand, 4 iläggsskivor, höjd ca 75, 150x110 cm, iläggsskivorna 60x110 vardera, total längd 390 cm
Slitage, något blekt skiva, iläggsskivor och bordskiva med skador
338775
2015-11-01