Matbor Josef Frank Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF FRANK, matbord, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 947, mahognyfanér med ljus intarsiarand, 4 iläggsskivor, höjd ca 75, 150x110 cm, iläggsskivorna 60x110 vardera, total längd 390 cm

Slitage, något blekt skiva, iläggsskivor och bordskiva med skador

338775

2015-11-01