Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP,1900-talets första kvartal, jugend, dörrlucka med spegelglas, inredning med hyllplan, höjd ca 196, 103 x 44 cm
Slitage, skador, nyckel finns
338784
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här