Kläddskåp jugend

Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend
Kläddskåp jugend

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP,1900-talets första kvartal, jugend, dörrlucka med spegelglas, inredning med hyllplan, höjd ca 196, 103 x 44 cm

Slitage, skador, nyckel finns

338784

2015-10-31