Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PALL, 1900-talets mitt, industristil, underrede i stål med hjultrissor, höj- och sänkbar, klädd sits, sitsens diameter 38 cm
Slitage, skador, ytrost
338790
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här