Steiff hund

Steiff hund
Steiff hund
Steiff hund
Steiff hund
Steiff hund
Steiff hund
Steiff hund
Steiff hund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF, hund, 1932-1943, "Peter", etikettmärkt med originallapp, märkt i örat, höjd 20 cm

Slitage, skador

338792

2015-10-31