Bord rokokostil

Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, rokokostil, 1900-talets början, marmorskiva, fanérad, höjd 77, diameter 69 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

338793

2015-11-04