Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, benställning i lackerat stål, ryggbricka i trä, sits märkt "Herman Persson, järn- och trämanufaktur, Bjärnum", sitthöjd 45 cm

Slitage, ryggbrickor senare bemålade

338799

2015-10-31