Soffbord, vikbar skiva
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanérat i ek, ben i massiv ek, vikbar skiva, etikettmärkt "Skaraborgs Möbelindustri, Tibro", höjd 62 cm, bredd 66, längd 53-106 cm
Ovansida med smärre fläckar och slitage
338800
2015-10-31