Soffbord, vikbar skiva

Soffbord, vikbar skiva
Soffbord, vikbar skiva
Soffbord, vikbar skiva
Soffbord, vikbar skiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanérat i ek, ben i massiv ek, vikbar skiva, etikettmärkt "Skaraborgs Möbelindustri, Tibro", höjd 62 cm, bredd 66, längd 53-106 cm

Ovansida med smärre fläckar och slitage

338800

2015-10-31