Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, laminerad skiva i träimitation, bemålat underrede, mässingsskodda ben, märkt "Bröderna Miller, Bankeryd", höjd 47 cm 120x60 cm
Smärre kantslitage, sprickor
338802
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här