Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 3-delad, med topp, troligen "Åtvidaberg", ek, framsida med utfällbara glasskydd, höjd 111, 87x32 cm
Saknar underrede, repor, ytskador
338808
2015-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här