Bokhylla i ek

Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 3-delad, med topp, troligen "Åtvidaberg", ek, framsida med utfällbara glasskydd, höjd 111, 87x32 cm

Saknar underrede, repor, ytskador

338808

2015-11-01