Ditis samt Sola fickur

Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur
Ditis samt Sola fickur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DITIS, frackur, gulddoublé, 1900-tal, urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, ankargång, planspiral, boett nr: 293662, diameter ca 45 mm, SOLA, fickur, silver, 1900-tal, diameter 48,5 mm

Bucklor och slitage

338820

2015-11-12