Ditis samt Sola fickur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DITIS, frackur, gulddoublé, 1900-tal, urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, ankargång, planspiral, boett nr: 293662, diameter ca 45 mm, SOLA, fickur, silver, 1900-tal, diameter 48,5 mm
Bucklor och slitage
338820
2015-11-12