Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TADACHI NAKAYAMA (1927): Häst, signerad och daterad 1967 T Nakayama, 84/85, färglitografi, ca 43 x 24,5 cm
338842
2015-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här