Tadachi Nakayama färglitografi
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TADACHI NAKAYAMA (1927): Häst, signerad och daterad 1967 T Nakayama, 84/85, färglitografi, ca 43 x 24,5 cm
Kuntoraportti
338842
Päivämäärä:
2015-11-01