Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, femlådig, bemålad, beslag i mässing, höjd 119 cm, 97x51 cm

Senare bemålad, nycklar saknas

338852

2015-10-31