Leif Skoglöf oljemålning

Leif Skoglöf oljemålning
Leif Skoglöf oljemålning
Leif Skoglöf oljemålning
Leif Skoglöf oljemålning
Leif Skoglöf oljemålning
Leif Skoglöf oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

LEIF SKOGLÖF (samtida), mansfigur, signerad Leif Skoglöf, olja på duk, 60x70 cm

338856

2015-11-01