Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TILGMANS, fat 4 st., samt ALMS KERAMIK, 4 st, glaserad keramik, signerade, minsta fatet 14x21 cm, största fatet diameter 33,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
ett fat med nagg
338863
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här