Fat Tilgman och Alms keramik

Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik
Fat Tilgman och Alms keramik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TILGMANS, fat 4 st., samt ALMS KERAMIK, 4 st, glaserad keramik, signerade, minsta fatet 14x21 cm, största fatet diameter 33,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

ett fat med nagg

338863

2015-11-06