Carl Olof Trygg träskulpturer

Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer
Carl Olof Trygg träskulpturer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL OLOF TRYGG (1910-1993), skulpturer 2 st, skuret trä, monogramsignerade COT, atergo signerade C Trygg varav en daterad 1943, höjd 28 cm

338866

2015-11-01