Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HATTHYLLA, 1900-talets mitt, tre rader med krokar, längd ca 120 cm, djup 25 cm

Slitage

338885

2015-11-01