Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt, tre rader med krokar, längd ca 120 cm, djup 25 cm
Slitage
338885
2015-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här