Hatthylla
2015-11-01
338885
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HATTHYLLA, 1900-talets mitt, tre rader med krokar, längd ca 120 cm, djup 25 cm
Slitage