Karmstol barockstil
Valmis
2015-11-01
338886
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, barockstil, höjd 97, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage