Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT med silverfattning och fot, omkring 1900, belgiskt slipat glas, silverfattning stämplad Lettland, höjd med handtag 25, diameter ca 34 cm
Glaskanter med mindre nagg
338910
2015-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här