Uppläggningsfat glas med silverfattning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT med silverfattning och fot, omkring 1900, belgiskt slipat glas, silverfattning stämplad Lettland, höjd med handtag 25, diameter ca 34 cm

Glaskanter med mindre nagg

338910

2015-11-01