Masaji Yoshida träsnitt

Masaji Yoshida träsnitt
Masaji Yoshida träsnitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASAJI YOSHIDA (1917-1971): Komposition, signerad och daterad 1963, No 28, 11/30, träsnitt, ca 57 x 57 cm

338918

2015-11-01