Fat Gustaf Adolf Bergman

Fat Gustaf Adolf Bergman
Fat Gustaf Adolf Bergman
Fat Gustaf Adolf Bergman
Fat Gustaf Adolf Bergman
Fat Gustaf Adolf Bergman
Fat Gustaf Adolf Bergman

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF ADOLF BERGMAN (mästare 1812-1858), fat, tenn, Kristianstad, stämplat, diameter 39 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bucklor, slitage

338933

2015-11-06