Matbord ek

Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, skyltmärkt JOC, J Carlsson möbelverken Vetlanda, ek, höjd 75, diameter 120, 2 iläggsskivor à 60 cm vardera

Ytskador

338946

2015-11-01