Peter Dahl Bellman

Peter Dahl Bellman
Peter Dahl Bellman
Peter Dahl Bellman
Peter Dahl Bellman

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), orkester, färglitografi, signerad Peter Dahl, EA 2/35, ca 42 x 58 cm

338952

2015-11-02