Konsolbord Karl Johan
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONSOLBORD, Karl Johan, fanérat i valnöt, låda i sargen, uppsats med två små lådor samt spegel, totalhöjd ca 150 cm, 88x39 cm
Slitage, fanérskador, blekta partier, saknade lister, renoveringar/kompletteringar
338954
2015-11-01