Konsolbord Karl Johan

Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, Karl Johan, fanérat i valnöt, låda i sargen, uppsats med två små lådor samt spegel, totalhöjd ca 150 cm, 88x39 cm

Slitage, fanérskador, blekta partier, saknade lister, renoveringar/kompletteringar

338954

2015-11-01