Folke Karlsson oljemålning

Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE KARLSSON (1907-1988) Gatubild Söder-Stockholm, signerad och daterad 57 olja på pannå, 47x39 cm

338958

2015-11-02