Soffa Baker
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1900-tal, klädd i bakerkretong med motiv av exotiska fåglar mot svart botten, lösa dunplymåer, längd ca 195 cm, 2 kuddar medföljer
ÖVRIGT: Inköpt på George Hensher, Stockholm
Slitage, textilien blekt, skada i tyget vid vänster nedre hörn
338967
2015-11-02