Soffa Baker

Soffa Baker
Soffa Baker
Soffa Baker
Soffa Baker
Soffa Baker
Soffa Baker
Soffa Baker
Soffa Baker

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, klädd i bakerkretong med motiv av exotiska fåglar mot svart botten, lösa dunplymåer, längd ca 195 cm, 2 kuddar medföljer
ÖVRIGT: Inköpt på George Hensher, Stockholm

Slitage, textilien blekt, skada i tyget vid vänster nedre hörn

338967

2015-11-02