Stolar och bord 1800-tal

Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal
Stolar och bord 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st., MATBORD, Karl Johan, 1800-tal, fanérade i valnöt resp mahogny, 3 iläggsskivor 45 cm vardera, stolarna klädda i gul- och vitrandig textil, sitthöjd ca 45, diameter ca 108 cm,

Slitage, lagningar, renoverade

338970

2015-11-02