Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKE, 17/1800-tal, smide i järn, höjd ca 25 cm

Lagning

338974

2015-11-02