Bord 1800-tal
2015-11-01
338976
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORD, runt, 1800-talets senare del, bemålat, sex svarvade ben, höjd 75 cm, diameter 112 cm
Senare bemålning, smärre slitage