Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, runt, 1800-talets senare del, bemålat, sex svarvade ben, höjd 75 cm, diameter 112 cm

Senare bemålning, smärre slitage

338976

2015-11-01