Björn Hedlund olja 150x130 cm

Björn Hedlund olja 150x130 cm
Björn Hedlund olja 150x130 cm
Björn Hedlund olja 150x130 cm
Björn Hedlund olja 150x130 cm

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJÖRN HEDLUND (född 1953), Komposition, signerad och daterad Björn Hedlund 1984, olja på duk, 150x130 cm

338983

2015-11-02