Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARBRO ANDERSSON (född 1948): Vinden, signerad och daterad a tergo Barbro Andersson, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 76x59 cm
Hörnskada
338985
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här