Barbro Andersson

Barbro Andersson
Barbro Andersson
Barbro Andersson
Barbro Andersson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): Vinden, signerad och daterad a tergo Barbro Andersson, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 76x59 cm

Hörnskada

338985

2015-11-02