Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIMON GATE, vas, Orrefors, gråtonad glasmassa, slipad dekor, signerad OF GE 177, höjd ca 18, diameter 15 cm
Invändig obetydlig kantnagg
338999
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här