Vas Gate Orrefors

Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIMON GATE, vas, Orrefors, gråtonad glasmassa, slipad dekor, signerad OF GE 177, höjd ca 18, diameter 15 cm

Invändig obetydlig kantnagg

338999

2015-11-02