Jurigs Skulme oljemålning

Jurigs Skulme oljemålning
Jurigs Skulme oljemålning
Jurigs Skulme oljemålning
Jurigs Skulme oljemålning
Jurigs Skulme oljemålning
Jurigs Skulme oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JURGIS SKULME (född 1928): Höstlandskap med hus, signerad och daterad Jurgis Skulme 89, olja på duk, 81x100 cm

Smärre färgbortfall

339000

2015-11-02