Jurigs Skulme oljemålning
2015-11-02
339000
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JURGIS SKULME (född 1928): Höstlandskap med hus, signerad och daterad Jurgis Skulme 89, olja på duk, 81x100 cm
Smärre färgbortfall