Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, barockstil, tvådelat, överdelen från 1800-talets början, bemålat, bronserad dekor, speglar med dekor av landskapsmålningar, höjd ca 198 cm

Senare underrede (1900-tal), renoverat, kompletterat, slitage, skador

339005

2015-11-01