Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BORD, rokoko, 1700-tal, nyckelbeslag av mässing, låda i sargen, bemålat, höjd 72, 118x68 cm

Smärre skador och lagningar, renoverat, senare bemålning, nyckel saknas

339006

2015-11-02