Golvlampa industristil

Golvlampa industristil
Golvlampa industristil
Golvlampa industristil
Golvlampa industristil
Golvlampa industristil
Golvlampa industristil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets senare del, industristil, märkt British Bullfinch, etikettmärkt Primus strålkastare, höjd 142 cm

Färgbortfall, slitage, senare elektrifierad

339010

2015-11-02