Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMFÅTÖLJ, 1960-tal, Marcel Breuer, modell B3/"Wassily", licenstillverkad av Gavina, Italien, förkromad metallstomme och canvas, sitthöjd ca 40 cm
Fläckar, slitage, smärre korrosion
339019
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här