Karmfåtölj

Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1960-tal, Marcel Breuer, modell B3/"Wassily", licenstillverkad av Gavina, Italien, förkromad metallstomme och canvas, sitthöjd ca 40 cm

Fläckar, slitage, smärre korrosion

339019

2015-11-02