Pokal Hald Orrefors

Pokal Hald Orrefors
Pokal Hald Orrefors
Pokal Hald Orrefors
Pokal Hald Orrefors

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

EDWARD HALD, pokal, Orrefors 1929, bruntonad glasmassa, graverad dekor av blomsterslingor, signerad Of H 634 28 samt otydlig gravörsignatur, höjd ca 31 cm

Mindre fotnagg

339027

2015-11-02