Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
EDWARD HALD, pokal, Orrefors 1929, bruntonad glasmassa, graverad dekor av blomsterslingor, signerad Of H 634 28 samt otydlig gravörsignatur, höjd ca 31 cm
Mindre fotnagg
339027
2015-11-02