Oljemålning med fiskare

Oljemålning med fiskare
Oljemålning med fiskare
Oljemålning med fiskare
Oljemålning med fiskare

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Fiskare på strand, otydligt signerad, olja på pannå, 19,5x33 cm

339056

2015-11-03