Spegel och vägglampetter i tenn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, VÄGGLAMPETTER, 1 par, tenn, art deco, höjd 32-60 cm

Slitage, smärre skador

339092

2015-11-02