Richard Beavis bataljscen

Richard Beavis bataljscen
Richard Beavis bataljscen
Richard Beavis bataljscen
Richard Beavis bataljscen
Richard Beavis bataljscen
Richard Beavis bataljscen

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

RICHARD BEAVIS (1824-1896): "Kavallerianfall", olja på duk, signerad och otydligt daterad R Beavis 72 (?), 46 x 61 cm

Dubblerad

339126

2015-11-03