Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MIES VAN DER ROHE, stol, MR 10, förkromat stålrör och svart läder, 1960-tal, tillverkad av Gavina, Italien, märkt med "G", sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
339129
2015-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här